Zapisy

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie rozwiniesz swoje umiejętności językowe, zapraszamy do Sokratesa– jedynej na Ursynowie szkoły językowej posiadającej elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty, a także jedynej w dzielnicy szkoły, w której realizowany jest innowacyjny program edukacyjny National Geographic Learning.

Uczymy dorosłych, dzieci i młodzież i oferujemy szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach zaawansowania. Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w II semestrze zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły. Zapisy przyjmujemy telefonicznie w naszych placówkach na Natolinie pod numerem 22 436 57 50 lub na Kabatach – pod numerem 22 44 80 334. W obu szkołach dyżurują doświadczeni metodycy, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W sekretariacie można uzyskać również informacje na temat oferty szkoły.

Zachęcamy też do zapoznania się z europejską skalą opisu umiejętności językowych CEFR dostępną tutaj  oraz rozwiązania testu diagnostycznego dla nastoletnich i dorosłych słuchaczy.

Zapisy na kursy online

Serdecznie zapraszamy!