Oferta dla firm

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w dziedzinie profesjonalnych szkoleń językowych dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte prestiżowym znakiem jakości PASE oraz akredytacją Kuratorium Oświaty. Gwarantujemy wysoki standard usług edukacyjnych, jesteśmy wpisani do Rejestru Firm Szkoleniowych i posiadamy status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego TOEIC.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy – polscy i native speakers, którzy potrafią inspirować, skutecznie przekazywać wiedzę i motywować do samodzielnej pracy. Wyróżnikiem naszej metody jest wysoka skuteczność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, czyli rozumienia i swobodnego użycia autentycznego, idiomatycznego języka w sytuacjach życia codziennego i zawodowego.

Oferujemy indywidualne oraz grupowe szkolenia językowe w zakresie ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz polskiego jako języka obcego. Na życzenie klienta zajęcia prowadzimy w jego siedzibie lub w oddziałach szkoły.

Współpracujemy z uznanymi szkołami językowymi na całym świecie i pośredniczymy w organizacji kursów zagranicznych dla pracowników różnych szczebli oraz kadry menadżerskiej.

Każdy kurs poprzedzony jest skrupulatną oceną poziomu wyjściowego oraz analizą potrzeb klienta, tak, by inwestycja w szkolenie jak najszybciej przyniosła pożądane rezultaty.