Kids Club – czyli angielski przez zabawę

Kids Club to sobotnie zajęcia dla przedszkolaków, dzięki którym Twoje dziecko polubi język angielski, a zarazem doskonały sposób na twórcze zagospodarowanie sobotniego przedpołudnia. Kids Club jest połączeniem nauki języka z kreatywnymi aktywnościami plastycznymi i muzycznymi oraz grami i zabawami pod opieką wykwalifikowanych anglistów specjalizujących się w pracy z dziećmi.

Jak wyglądają zajęcia?

Maluchy od pierwszych zajęć zostają otoczone językiem obcym – nauczyciel komunikuje się z nimi po angielsku i dzięki zastosowaniu odpowiednich metod pracy, nawet najbardziej nieśmiałe maluchy szybko przyswajają tzw. ‚Classroom language’ i wychodzą z każdego spotkania z zasobem nowego słownictwa i zwrotów, które potrafią zrozumieć i zastosować.
Spotkania odbywają się w małych grupach, co umożliwia indywidualny kontakt nauczyciela z każdym dzieckiem i aktywnie włącza każdego z nich w pracę na lekcji. Kładziemy przy tym duży nacisk na współpracę i pracę zespołową, co stwarza dodatkowe możliwości komunikowania się w języku obcym – bowiem komunikacja jest naszym priorytetem.
Aby nauczyć dzieci mówić w języku angielskim, staramy się stworzyć przyjazne środowisko, w którym będą mogły ćwiczyć tę umiejętność. Proponujemy im też ciekawe formy pracy, np. gry i zabawy z wykorzystaniem bogatego wachlarza pomocy dydaktycznych – zarówno tradycyjnych jak i multimedialnych, przy jednoczesnym zapewnieniu dzieciom możliwości ruchu, który jest ich naturalną potrzebą. Poza tym śpiewamy, kolorujemy, wycinamy, odgrywamy scenki i organizujemy mini-konkursy, które dają dzieciom dużo frajdy – a wszystko robimy oczywiście po angielsku! .
Na zajęciach wykorzystujemy także podręcznik odpowiednio dobrany dla tej grupy wiekowej.
Każde spotkanie trwa 120 minut i w jego trakcie jest przewidziana 5-minutowa przerwa na małą przekąskę.

Serdecznie zapraszamy!