Dzieci

Jesteśmy szkołą językową, w której dzieci skutecznie uczą się porozumiewać w języku obcym: naszym wyróżnikiem jest wysoka efektywność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych nawet u najmłodszych słuchaczy.

Pracujemy w kameralnych grupach, starannie dobranych pod względem wieku i stopnia znajomości języka, gdzie każde dziecko może liczyć na indywidualną uwagę nauczyciela, który uwzględni jego potrzeby i zainteresowania. Tworzymy przyjazne dzieciom środowisko, sprzyjające rozwijaniu praktycznych umiejętności konwersacyjnych. W naszej metodzie odwołujemy się też do dziecięcej potrzeby twórczego działania i zachęcamy do eksperymentowania z językiem.

Zajęcia prowadzą odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, specjalizujący się w pracy z najmłodszymi, którzy znają sposoby aktywizowania dzieci i dbają o to, by każde z nich w pełni uczestniczyło w lekcjach. W czasie zajęć dzieci poznają praktyczne zwroty i wyrażenia związane z różnorodnymi sytuacjami życia codziennego, a ich tematyka jest ściśle związana z zainteresowaniami młodych słuchaczy. Dokładamy starań, by każde spotkanie było dla dzieci ciekawe i inspirujące –stałymi elementami lekcji są więc gry i zabawy językowo-ruchowe, fragmenty filmów oraz przemawiające do wyobraźni teksty i nagrania dźwiękowe.
Wykorzystujemy nowatorskie metody nauczania, uwzględniające preferencje poznawcze dzieci, i pracujemy w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały edukacyjne. Skrupulatnie monitorujemy postępy każdego dziecka i opisujemy je w raportach semestralnych dla rodziców.

Dzięki naszym kursom Twoje dziecko:

  • nauczy się sprawnie komunikować w języku obcym
  • uzyska lepsze oceny w szkole
  • przygotuje się do egzaminu i uzyska rozpoznawalny certyfikat językowy
  • spędzi czas w przyjaznym, twórczym i rozwijającym środowisku

Przeczytaj również:  Dwanaście powodów dla których warto wybrać naszą szkołę.