Dlaczego my?

Towarzystwo Edukacyjne SOKRATES…

Sokrates istnieje od 2002 roku i jest jedyną na Ursynowie szkołą językową posiadającą elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty. Bazując na nowoczesnej metodyce i latach doświadczeń stworzyliśmy spójny program nauczania, wypracowaliśmy skuteczne metody pracy i zbudowaliśmy zespół sprawdzonych nauczycieli i metodyków, którzy dbają o to, by nauka przynosiła optymalne efekty, a lekcje były ciekawe i inspirujące.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych i pracujemy wyłącznie w małych grupach, starannie dobranych pod względem wieku i stopnia zaawansowania. Taki model pracy ułatwia nam osiąganie lepszych efektów, gdyż w kameralnej grupie każdy słuchacz ma szansę otrzymać od lektora tyle uwagi, ile potrzebuje, może aktywniej uczestniczyć w zajęciach i szybciej rozwijać praktyczne umiejętności.

Naszym uczniom stawiamy ambitne wyzwania: dzieci rozpoczynające w Sokratesie naukę języka angielskiego w wieku 6-7 lat mają szansę już w gimnazjum osiągnąć poziom matury rozszerzonej i zdobyć certyfikat FCE, a dodatkowo co roku kilku naszych uczniów osiąga sukcesy w konkursach kuratoryjnych i olimpiadach językowych.
Współpracujemy z renomowanymi międzynarodowymi instytucjami edukacyjnymi (min. Kings Colleges) i oprócz stacjonarnych kursów językowych oferujemy usługi w zakresie doradztwa edukacyjnego dla kandydatów na studia w Wielkiej Brytanii i USA.

Naszą kadrę dobieramy wyjątkowo starannie, by każdy lektor łączył wiedzę językową z solidnym przygotowaniem pedagogicznym. Nasi lektorzy – polscy i native speakers – to ciekawe osobowości i pedagodzy o wysokich kwalifikacjach oraz bogatym, często międzynarodowym doświadczeniu, którzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie.
W trosce o wysoką jakość nauczania zapewniamy stały nadzór metodyczny, co oznacza, że nad pracą nauczycieli i przebiegiem każdego kursu czuwa metodyk, który codziennie w wyznaczonych godzinach pełni dyżury i jest dostępny dla słuchaczy oraz rodziców uczących się w naszej szkole dzieci.

Zajęcia odbywają się w komfortowych i odpowiednio wyposażonych salach lekcyjnych, w ośrodkach położonych w idealnej lokalizacji – tuż przy stacjach metra. Naszym niewątpliwym atutem są także konkurencyjne ceny i ‘nie odchudzane’ godziny lekcyjne. Inwestycja w kurs w naszej szkole z pewnością się opłaci.

Serdecznie zapraszamy!