Zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że zapisy do grup w nowym roku szkolnym rozpoczynamy 4 września. Począwszy od pierwszego tygodnia września, w naszych placówkach będą codziennie dyżurować doświadczeni metodycy-angliści, którzy będą do Państwa dyspozycji, by dokonać oceny poziomu wyjściowych umiejętności oraz doradzą, jaki kurs będzie dla Państwa optymalny.

Metodycy specjalizujący się w nauczaniu języka hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego oraz francuskiego będą dyżurować w ogłoszonych przez szkołę terminach.

Proces kwalifikacji do grup składa się z 2 etapów:

  • rozmowy z metodykiem, której celem jest ocena poziomu umiejętności kandydata w zakresie komunikacji, analiza potrzeb oraz pomoc w wyborze odpowiedniego kursu;
  • testu kwalifikacyjnego, mającego na celu określenie poziomu znajomości gramatyki i słownictwa.

W przypadku młodszych dzieci oceniany jest także poziom dojrzałości szkolnej, zaś rozmowa  prowadzona jest w oparciu o kolorowe ilustracje i odbywa się w konwencji zabawy. Dla każdego dziecka, które odwiedzi naszą szkołę przygotowaliśmy także drobny upominek – niespodziankę!

Rozmowa z metodykiem oraz test są bezpłatne i nie zobowiązują do zapisania się na kurs.Dajemy Państwu także możliwość udziału w 2 lekcjach próbnych – ostateczna decyzję o zapisaniu się na kurs grupowy mogą Państwo podjąć dopiero po upewnieniu się, że poziom grupy i styl pracy lektora spełniają Państwa oczekiwania.
Aby uniknąć oczekiwania, prosimy o uprzednie zapisywanie się na spotkania z metodykiem. W ośrodku Kabaty zapisy przyjmujemy pod numerem 22 44 80 334. W ośrodku Natolin zapisy przyjmujemy pod numerem 22 43 65 750.
Serdecznie zapraszamy!