Zapisy na rok szkolny 2019/20

Uprzejmie informujemy, że zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 23-24 września, natomiast zajęcia w grupach dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na początku października.
Zapisy na nowy rok szkolny już trwają, a nasi dotychczasowi Słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zadeklarowali woli kontynuacji nauki w nowym roku szkolnym, a mają taki zamiar, uprzejmie prosimy o kontakt ze szkołą (mailowo lub telefonicznie) do 15 lipca. Bez potwierdzenia kontynuacji nauki we wskazanym terminie nie będziemy mogli zagwarantować dostępności miejsca w dotychczasowej grupie i zapisy będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

Tym z Państwa, którzy są zainteresowani nauką języka w okresie wakacji, polecamy kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego Semestr w miesiąc, pakiety zajęć indywidualnych i konwersacje w promocyjnych cenach oraz wakacyjne warsztaty dla dzieci Podróże Małe i Duże z bogatym programem edukacyjnym w języku angielskim.
Więcej informacji na temat oferty wakacyjnej: tutaj.

Dziękujemy za kolejny rok wspólnej nauki i życzymy Państwu słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.