Zapisy na rok szkolny 2018/19

Uprzejmie informujemy, że zapisy do grup w nowym roku szkolnym rozpoczynamy 3 września. Począwszy od pierwszego tygodnia września, w naszych placówkach dyżury pełnią doświadczeni metodycy-angliści, którzy będą do Państwa dyspozycji, by dokonać oceny poziomu wyjściowych umiejętności, oraz pomogą dobrać optymalny kurs.

Metodycy specjalizujący się w nauczaniu języka hiszpańskiego i niemieckiego oraz włoskiego i francuskiego będą dyżurować w ogłoszonych przez szkołę terminach.

Proces kwalifikacji do grup składa się z 2 etapów:

  • – rozmowy z metodykiem, której celem jest ocena poziomu umiejętności kandydata w zakresie komunikacji, analiza potrzeb oraz pomoc w wyborze odpowiedniego kursu;
  • – testu kwalifikacyjnego, mającego na celu określenie poziomu znajomości gramatyki i słownictwa.

W przypadku młodszych dzieci oceniany jest także poziom dojrzałości szkolnej, zaś rozmowa  prowadzona jest w oparciu o kolorowe ilustracje i odbywa się w konwencji zabawy. Dla każdego dziecka, które odwiedzi naszą szkołę przygotowaliśmy także drobny upominek – niespodziankę!

Rozmowa z metodykiem oraz test są bezpłatne i nie zobowiązują do zapisania się na kurs. Dajemy Państwu także możliwość udziału w dwóch lekcjach próbnych – ostateczna decyzję o zapisaniu się na kurs grupowy mogą Państwo podjąć dopiero po upewnieniu się, że poziom i skład grupy oraz styl pracy lektora spełniają Państwa oczekiwania.

Aby uniknąć oczekiwania, prosimy o uprzednie zapisywanie się na spotkania z metodykiem. W ośrodku Kabaty zapisy przyjmujemy pod numerem 22 44 80 334. W ośrodku Natolin zapisy przyjmujemy pod numerem 22 43 65 750.

Z przyjemnością informujemy, że naszą ofertę poszerzyliśmy w nowym roku o kurs konwersacyjny dla dorosłych English Through Current Affairs oraz kurs przygotowujący do sprawdzianu ósmoklasisty z języka angielskiego i polskiego.

Zajęcia w grupach dla dzieci i młodzieży rozpoczną się 24- 25 września, natomiast zajęcia dla dorosłych i kursy egzaminacyjne rozpoczną się na początku października.

Serdecznie zapraszamy!