Zapisy na nowy rok szkolny

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2017/18 pragniemy podziękować naszym Słuchaczom za okazane zaufanie i wybór naszej szkoły. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z uzyskanych rezultatów i dziękujemy za wszystkie uwagi przekazane w ankietach. Bardzo cieszą nas wysokie oceny uzyskane przez naszych nauczycieli i będziemy nadal dokładać starań, by nasza oferta edukacyjna w jak najwyższym stopniu spełniała Państwa oczekiwania.

Chcielibyśmy poinformować, że zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 24-25 września 2018, natomiast kursy dla dorosłych rozpoczniemy na początku października. Zgodnie z tradycją naszej szkoły, zajęcia będą kontynuowane na kolejnym poziomie w dotychczasowych terminach oraz – w większości przypadków – z tym samym lektorem.

Nasi Słuchacze mają pierwszeństwo w zapisach na kolejny semestr, zaś mając na uwadze sprawny przebieg zapisów na nowy rok, prosimy o składanie deklaracji kontynuacji do 27 sierpnia. Ostateczne terminy zajęć będziemy potwierdzać indywidualnie we wrześniu, natomiast zgłoszenie chęci kontynuacji zajęć w wymaganym terminie jest warunkiem dokonania rezerwacji miejsca w grupie.

Nasze szkoły w okresie wakacji pracują od poniedziałku do piątku, a zgłoszenia na nowy rok szkolny będziemy przyjmować od 27 sierpnia. Począwszy od tej daty w obu placówkach będą dyżurować metodycy, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednią grupę i rodzaj kursu. Na rozmowy można umawiać się telefonicznie w oddziale na Natolinie i Kabatach.

Życzymy Państwu słonecznych oraz bezpiecznych wakacji i zapraszamy na zajęcia w nowym roku szkolnym :).

Zespół T.E. Sokrates