Zapisy na nowy rok szkolny

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka, zapraszamy do Sokratesa – jedynej na Ursynowie szkoły językowej posiadającej elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty, a także jedynej w dzielnicy szkoły, w której realizowany jest innowacyjny program edukacyjny National Geographic Learning. W naszej ofercie mamy kursy dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych. Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego (kursy grupowe) oraz francuskiego, włoskiego i rosyjskiego (zajęcia indywidualne).

Zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 21-22 września, natomiast zajęcia w grupach egzaminacyjnych oraz kursy dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na przełomie września i października. Nasi dotychczasowi Słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali, pod warunkiem potwierdzenia kontynuacji nauki do 31 sierpnia. W nowym roku szkolnym planujemy powrót do zajęć stacjonarnych, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Słuchaczom, którzy ze względów bezpieczeństwa preferują naukę online, proponujemy nauczanie zdalne – w grupach lub indywidualnie.

Nowych słuchaczy zainteresowanych nauką języka angielskiego zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły, na które można umówić się telefonicznie w naszych placówkach na Natolinie pod numerem 22 436 57 50 lub na Kabatach – pod numerem 22 44 80 334. Począwszy od 31 sierpnia w obu szkołach  w godzinach 16 – 19 od poniedziałku do czwartku oraz w piątki od 16 do 18 dyżurują doświadczeni metodycy, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W przypadku języka hiszpańskiego i niemieckiego, dyżury metodyczne będą odbywać się w terminach podanych przez Sekretariat szkoły.

W zależności od preferencji słuchaczy, spotkania diagnostyczne mogą odbywać się stacjonarnie lub online, na platformie Zoom.

Zachęcamy też do zapoznania się z europejską skalą opisu umiejętności językowych CEFR dostępną tutaj oraz rozwiązania testu diagnostycznego dla nastoletnich i dorosłych słuchaczy

Do zobaczenia!