Zapisy na nowy rok szkolny

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka, zapraszamy do Sokratesa – jedynej na Ursynowie szkoły językowej posiadającej elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty,  a także jedynej w dzielnicy szkoły, w której realizowany jest innowacyjny program edukacyjny National Geographic Learning. 

Zajęcia w większości grup dziecięcych i młodzieżowych rozpoczęły się już 23-24 września,  kolejne grupy startują w październiku. Zapisy nadal trwają i można się jeszcze zapisać na kurs.

Zajęcia w grupach dla dorosłych słuchaczy rozpoczynamy między 30 września, a 15 października. Nowych słuchaczy zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły, na które można umówić się telefonicznie w naszych placówkach na Natolinie pod numerem 22 436 57 50 lub na Kabatach – pod numerem 22 44 80 334. W obu szkołach dyżurują doświadczeni metodycy, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W sekretariacie można uzyskać również informacje na temat oferty szkoły.

Zachęcamy też do zapoznania się z europejską skalą opisu umiejętności językowych CEFR dostępną tutaj  oraz rozwiązania testu diagnostycznego dla nastoletnich i dorosłych słuchaczy.