Zapisy na nowy rok szkolny

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka, zapraszamy do Sokratesa – jedynej na Ursynowie szkoły językowej posiadającej elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty, a także jedynej w dzielnicy szkoły, w której realizowany jest innowacyjny program edukacyjny National Geographic Learning.

Zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 23-24 września, natomiast zajęcia w grupach dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na początku października. Nasi dotychczasowi Słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali, pod warunkiem potwierdzenia kontynuacji nauki do 30 sierpnia.

Nowych słuchaczy zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły, na które można umówić się telefonicznie w naszych placówkach na Natolinie pod numerem 22 436 57 50 lub na Kabatach – pod numerem 22 44 80 334. Począwszy od 26 sierpnia w obu szkołach dyżurują doświadczeni metodycy, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W sekretariacie można uzyskać również informacji na temat oferty szkoły.

Zachęcamy też do zapoznania się z europejską skalą opisu umiejętności językowych CEFR dostępną tutaj oraz rozwiązania testu diagnostycznego dla nastoletnich i dorosłych słuchaczy

Do zobaczenia