Zajęcia w czasie prewencyjnego zamknięcia szkół w związku z koronawirusem

W związku z ogłoszoną przez rząd decyzja o zawieszeniu wszelkich zajęć dydaktycznych w okresie najbliższych 14 dni informujemy, że począwszy od 12 marca 2020r. zajęcia dydaktyczne w naszych szkołach nie będą się odbywać. Nasze placówki będą zamknięte, zaś kontakt ze szkołą będzie możliwy wyłącznie drogą mailową lub telefonicznie w godzinach 10 – 18.00.

 

Mimo zamknięcia szkół, już wkrótce planujemy zapewnić słuchaczom kursów grupowych możliwość kontynuacji nauki online. Wszyscy słuchacze indywidualni mogą kontynuować zajęcia za pośrednictwem platformy Skype.

Zespół metodyków naszej szkoły pracuje nad nowymi rozwiązaniami, aby uczniowie już po weekendzie mogli wznowić naukę. Na naszej tablicy na FB oraz na stronie internetowej w zakładce Aktualności będziemy ponadto publikować linki do materiałów oraz artykuły w języku angielskim na różnych poziomach zaawansowania wraz z ćwiczeniami.

 

Zwracamy się z apelem, aby w okresie odwołania zajęć z powodu epidemii koronawirusa, dzieci i młodzież  pozostawały w domach i wykorzystały wolny czas na wykonywanie zadań zlecanych przez nauczycieli oraz naukę własną. Odpowiedzialna postawa i unikanie zbędnych kontaktów są niezbędne, by powstrzymać dalsze rozprzestrzenianie się wirusa oraz umożliwić jak najszybszy powrót do normalnego życia.

 

Dalsze informacje przekażemy Państwu po ogłoszeniu kolejnych rządowych komunikatów.

 

Z poważaniem,

Dyrekcja Szkoły

T.E. Sokrates