Wyniki konkursu ‘Harley and the Time Machine’

Kolejna edycja naszego konkursu literackiego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów została rozstrzygnięta i z przyjemnością ogłaszamy jego wyniki.

Poziom tegorocznych prac był niezwykle wysoki, a liczba uczestników mile nas zaskoczyła, dlatego lista laureatów oraz wyróżnień jest w tym roku bardzo obszerna.

Zgodnie z regulaminem konkursu, opublikowane zostaną prace nagrodzone miejscami I-III oraz wybrane wyróżnione historyjki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy ogromnej kreatywności oraz talentu literackiego i plastycznego. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają nagrody książkowe, a biblioteki uczestniczących w konkursie szkół otrzymają przed wakacjami pakiety książeczek ‘Harley and the Time Machine’, będących zbiorem nagrodzonych prac konkursowych. Mamy nadzieję, że ich lektura będzie dla wszystkich dzieci prawdziwą przyjemnością i okazją do szlifowania znajomości języka angielskiego, a zarazem zachętą do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu w  przyszłym roku szkolnym.

Pragniemy złożyć także  serdeczne podziękowania dla  nauczycieli z uczestniczących w konkursie szkół za ich zaangażowanie w koordynację konkursu i opiekę merytoryczną nad jego uczestnikami.

 

I miejsce:

Natalia Bąk – SP 318 oraz Maja Dymińska – SP 318

 

II miejsce:

Karolina Mironowicz  – SP 16;  Przemek Ronowicz- SP 318

Łukasz Fąfara – SP 336; Aleksandra Petrallis – SP 336

 

III miejsce:

Justyna Racinowska – SP 318; Barbara Szajewska – SP 318

Zuzanna Aszychmin – SP 16; Iwo Faliszewski – SP 319

 

Wyróżnienia:

Amelia Nowakowska – SP 318

Ania Kondratowicz – SP 336

Antonina Kasza – SP 336

Daria Kuźmicz – SP 330

Emilia Ogorzałek – SP 336

Ewa Mitura – NSP STO nr 1

Gabriela Stolarczuk – SP 330

Gabriela Tomczak – SP 318

Hania Marcińczyk – SP 336

Hanna Mielke – SP 330

Ida Ruta – SP 336

Igor Biernacki – SP 336

Joanna Michalska – SP 318

Julia Błasiak – SP 336

Julia Mańturzyk – SP 330

Ludmiła Borowska  NSP STO nr 1

Magda Mróz – SP 336

Magdalena Cybulska – SP 318

Marcelina Ołowska – SP 318

Marta Wykrota – SP 336

Marysia Mossakowska – SP 318

Michał Marchewka – SP 318

Nina Celińska –  SP 336

Oliwier Podrażka – SP 330

Oskar Sokołowski – SP 336

Patryk Pronobis – SP 336

Robert Rosłan – SP 336

Szymon Chrobak – SP 336

Weronika Zawół – SP 340

Zuzanna Łukomska – SP 318