Wakacyjny obóz NativesWorld – w kwietniu 30% taniej!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło płynnie mówić po angielsku, a zarazem połączyło naukę z wypoczynkiem w bezpiecznym i atrakcyjnym miejscu, zapraszamy na obóz NativesWorld. Natives World to wakacyjny obóz z native speakerami w Cieszynie nad jeziorem Siecino, na Pojezierzu Drawskim, dzięki któremu Twoje dziecko skutecznie przełamie bariery komunikacyjne i rozwinie praktyczną znajomość języka angielskiego i ciekawie spędzi czas.

Rezerwując obóz do końca kwietnia otrzymasz rabat w wysokości 30%!

 

Zapraszamy na dwa turnusy w czasie pierwszych dwóch tygodni wakacji:

    • 23.06. – 30.06.2018
    • 30.06. – 07.07.2018.

Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe:  starszą (13-17 lat) oraz młodszą (8-12 lat).

 

Zapisując dziecko na obóz  w kwietniu poprzez formularz na naszej stronie otrzymasz rabat w wysokości 30%! (2099 zł zamiast 2999 zł)*. Oferta obowiązuje do końca kwietnia 2018 lub do wyczerpania wolnych miejsc.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NATIVESWORLD?

NativesWorld nie jest tradycyjnym kursem, gdzie zajęcia opierają się na podręcznikach i wiedzy teoretycznej – na naszych obozach uczestnicy uczą się języka w sytuacjach codziennych, przez wspólne spędzanie wolnego czasu, dyskusje, gry, aktywności sportowe i zabawy. Zróżnicowana kadra native speakerów umożliwia dopasowanie treści zajęć do faktycznych umiejętności uczestników podczas pracy w modelu 1:1 oraz 2:1, a dzięki rotacji native speakerów, każdy uczestnik ma stały kontakt z nowymi osobami, poznaje nowe słownictwo oraz akcenty charakterystyczne dla różnych krajów anglojęzycznych.

Zajęcia z native speakerami są animowane przez doświadczonego koordynatora, co pozwala na optymalne wykorzystanie czasu.

 

W PROGRAMIE:

Sesje 1:1 oraz 2:1 – rozmowy z native speakerem – indywidualnie oraz w parze z innym dzieckiem na tematy dostosowane wieku i zainteresowań uczestników.

Akademia Młodego Lidera – przemowy publiczne na wesoło! Podczas zajęć Akademii Młodego Lidera dzieci uczą się przemawiać do szerszego grona odbiorców i budują pewność siebie podczas wystąpień na forum.

Aktywności grupowe – warsztaty językowe, w trakcie których uczestnicy ćwiczą umiejętność pracy zespołowej i doskonale się bawią – a przy tym szlifują znajomość języka angielskiego!

Sesje wieczorne -w ich trakcie uczestnicy prezentują swoje talenty, biorą udział w quizach i konkursach w języku angielskim. Każdego dnia przewidziane są inne aktywności.

 

*W cenie zawarte jest ponad 70 godzin zajęć z native speakerami, opieka wykwalifikowanej kadry, nocleg w pokojach 3-4 osobowych, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, transport ze Szczecina lub Warszawy, materiały dydaktyczne, dyplom ukończenia kursu.

 

Więcej informacji można uzyskać w oddziałach Szkoły Językowej Sokrates, partnera NativesWorld: kabaty@tesokrates.com.pl (tel.: 22 44 80 443) lub natolin@tesokrates.com.pl (tel.: 22 43 65 750).

Serdecznie zapraszamy!