Umowy i płatności

W trosce o zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta uprzejmie prosimy o dokonywanie płatności za kursy językowe w naszej szkole przelewem na rachunek bankowy wybranej placówki, podając w tytule imię i nazwisko słuchacza:

Sokrates Kabaty

numer konta: 85 1090 1030 0000 0001 0727 7277

Sokrates Natolin
numer konta: 64 1090 1694 0000 0001 0261 7929

Informacje na temat cen kursów grupowych w roku szkolnym 2019/20 można pobrać tutaj lub na dole strony z załącznika.
Od pierwszej raty należy odjąć wpłaconą już zaliczkę. Płatności można dokonać w dwóch ratach semestralnych lub w ratach miesięcznych.
Rabaty rodzinne oraz za kontynuację odejmowane są od ostatniej raty.
W grupach dziecięcych i ogólnych młodzieżowych (język angielski) prosimy o wniesienie opłaty za pakiet materiałów edukacyjnych na bieżący rok szkolny w wysokości 150 zł. W przypadku grup egzaminacyjnych, innych języków oraz kursów dla dorosłych informacje o cenie podręczników przekażą Państwu nauczyciele w czasie zajęć.
Podręczniki będą dostępne w naszej szkole w drugim/trzecim tygodniu zajęć.
Prosimy również o kontakt telefoniczny lub mailowy z Sekretariatem szkoły w sprawie podpisania umowy, którą możemy przesłać Państwu mailowo. Początek roku szkolnego jest dla nas bardzo gorącym okresem wytężonej pracy prosimy więc o wyrozumiałość. Dokładamy starań, aby jak najszybciej i możliwie sprawnie obsłużyć wszystkich klientów.