Koniec roku szkolnego i kontynuacja nauki

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, uprzejmie dziękujemy za okazane zaufanie i wybór oferty naszej szkoły. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z uzyskanych rezultatów oraz praktycznych umiejętności językowych rozwiniętych w trakcie kursu.

Pragniemy poinformować, że zajęcia w nowym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się25-26 września 2017, kursy dla dorosłych rozpoczną się 2-3 oraz 9-10 października 2017, zaś zajęcia indywidualne można rozpocząć w dowolnym dogodnym dla Państwa terminie.

Plan zajęć w kolejnym roku szkolnym zostanie opracowany na podstawie tegorocznego  planu – w większości przypadków będziemy starali się zachować dotychczasowe terminy zajęć. Kursy będą kontynuowane na kolejnym poziomie i większości przypadków z tym samym nauczycielem.

Nasi dotychczasowi słuchacze mają pierwszeństwo w zapisach do grup na kolejny rok szkolny i kontynuację nauki w nowym roku szkolnym można zgłaszać już teraz w sekretariacie szkoły. W trosce o sprawny przebieg zapisów na nowy rok szkolny uprzejmie prosimy o potwierdzenie kontynuacji zajęć w dotychczasowej grupie najpóźniej do 7 września. Po tym terminie zapisy do grup będziemy przyjmować na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Tym z Państwa, którzy chcieliby kontynuować naukę języka w czasie wakacji polecamy intensywne kursy wakacyjne (ogólne i konwersacyjne), które rozpoczynamy 3 lipca, a także pakiety zajęć indywidualnych w promocyjnych cenach (więcej informacji w sekretariacie i na naszej stronie www – link). Jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy udanych wakacji!