Językowe SOS

W okresie zamknięcia szkół wiele dzieci i nastolatków straciło regularny kontakt z językiem, warto więc wykorzystać wakacje, by nadrobić zaległości. Najlepiej w sprawdzonej szkole językowej, pod okiem doświadczonych nauczycieli!

Młodszym dzieciom polecamy warsztaty językowe w kameralnych grupach, gdzie nauka języka połączona jest ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin i co tydzień skupiamy się na innym temacie. Starsze dzieci i młodzież zapraszamy na kursy konwersacyjne w grupie i indywidualnie – stacjonarnie lub online.

Dla dorosłych słuchaczy przygotowaliśmy kursy wakacyjne, w czasie których można rozwijać wszystkie sprawności językowe, doskonalić umiejętności konwersacyjne lub szlifować gramatykę. Oprócz języka angielskiego latem uczymy też niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i polskiego! Więcej informacji tutaj.

Zajęcia indywidualne

Zaletą zajęć indywidualnych jest program nauczania w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości ucznia. Terminy, częstotliwość oraz forma spotkań są do ustalenia, zgodnie z oczekiwaniami słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie szkoły lub na platformie Zoom. W lipcu i sierpniu oferujemy pakiety zajęć indywidualnych w promocyjnych cenach! Informacje o ofercie tutaj.

Jak się zapisać?

Nowych słuchaczy, którzy nie uczyli się w minionym roku w naszej szkole, zapraszamy na krótkie spotkanie z metodykiem, który oceni ich poziom zaawansowania oraz doradzi, jaką wybrać grupę. Na rozmowę zapraszamy również osoby zainteresowane zajęciami indywidualnymi, aby lektor mógł przygotować pierwsze zajęcia z uwzględnieniem ich potrzeb i oczekiwań. W zależności od preferencji, spotkanie z metodykiem może odbyć się online lub w siedzibie szkoły. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Zapraszamy!